Tel./faks +370 5 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Priėmimas į 1-10 klases

<- Grįžti

 

Skelbiamas atnaujintas priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas.

 

Skelbiamias priėmimo į valstybinę ir savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklą mokytis pagal priešmokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo programas, ikimokyklinio ugdymo mokyklą mokytis pagal priešmokyklinio ugdymo programą kriterijų sąrašas

 

Priėmimo Į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas grafikas.

 

2023 m. sausio 18 d. Vilniaus miesto savivaldybės taryba priėmė sprendimą Nr. 1-1747, kuriuo atnaujinamas priėmimo į Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas (toliau – Aprašas) ir bendrojo ugdymo mokyklų aptarnavimo teritorijų žemėlapiai. Susipažinti su mokyklų aptarnavimo teritorijomis galima interneto svetainėje https://maps.vilnius.lt/maps_vilnius/

 

Prašymų teikimas

 

Pateikti prašymą yra paprasta ir patogu – tereikia užsiregistruoti svietimas.vilnius.lt, jungiantis per elektroninę bankininkystę ar kitą el. atpažinimo priemonę.

 

Prašymai per e. sistemą teikiami tais kalendoriniais metais, kuriais vaikas:

 

Mokiniai, kurie pereina mokytis į aukštesnio lygmens programą – penktą, devintą (I gimnazijos) klasę toje pačioje mokykloje, TEIKIA PRAŠYMĄ PER E.SISTEMĄ (jiems užtikrinamas priėmimas be eilės, nepriklausomai nuo deklaruotos gyvenamosios vietos).

 

Užsieniečių priėmimas

 

Asmenys atvykę iš užsienio gyventi į Vilnių ir neturintys galimybės patys užpildyti prašymo el. prašymų teikimo sistemoje t. y. prašymų teikimo laikotarpiu neturi suteiktų lietuviškų asmens kodų (tėvai ir/ar vaikas), el. paštu savivaldybe@vilnius.lt pateikia žemiau nurodytus dokumentus:

 

Jeigu asmeniui ir jo vaikui suteiktas asmens kodas ir jis užpildys formą, ji bus grąžinta jam atgal. Neturint galimybės savarankiškai užpildyti el. sistemoje prašymą, galima kreiptis pagalbos į artimiausią ugdymo įstaigą (pasiimti su savimi prisijungimus prie el. bankininkystės ar el. parašą).

 

Aktuali informacija dėl priėmimo e. sistemoje prieinama viešai visiems vilniečiams interneto svetainės www.svietimas.vilnius.lt skiltyje Bendrasis ugdymas.

 

 Aktuali informacija apie priėmimą į mokyklas

 

MOKINIŲ PRIĖMIMO Į MOKYKLĄ KOMISIJA

 

Pirmininkė – Jolanta Stručkienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;

Sekretorė – Lina Jankovskaja, spec. pedagogė metodininkė;

 

Nariai:

 Aneta Nijazova-Elsayed, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;

– Teresa Gvozdova, psichologė;

– Tereza Mackelo, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.

 

MOKINIŲ PRIĖMIMO KOMISIJOS DARBO TVARKOS APRAŠAS

 

MOKINIŲ SKYRIMO Į KLASES IR MOKYTOJŲ SKYRIMO KLASĖMS TVARKOS APRAŠAS

 

Komisijos posėdžių GRAFIKAS

 

Įsakymas dėl mokinių priėmimo į mokyklą komisijos sudėties