Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Užsiėmimų tvarkaraštis

PATVIRTINTA

Vilniaus „Ateities“ mokyklos 

direktoriaus 2020 m. rugsėjo 2 d.

įsakymu Nr. V-90

 

VILNIAUS „ATEITIES“ MOKYKLOS 

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO MENINIŲ, SPORTINIŲ IR KT. BŪRELIŲ DARBO GRAFIKAS

2020 – 2021 M.M.

 

Užsiėmimų pavadinimas

Kiek

valandų

skirta

Vadovo vardas,

pavarde

Kam skirti

užsiėmimai

Diena

(sav.)

Laikas

Vieta

Pynimas  karoliukais

2 val.

Jelena

Pipirienė

1–4 kl.

Pr.

Tr.

8.00 - 8.45

8.00 - 8.45

227 kab.

Futbolas

4 val.

Jurijus 

Tarakanovas

0–2 kl.

An.

8.00 - 8.45

Sporto salė

3–4 kl.

Pn.

8.00 - 8.45

5–6 kl.

Pn.

14.40 - 16.10

Muzikos būrelis

2 val.

Marija

Presnova

3–4 kl.

An.

Kt.

14.40 - 15.25

14.40 - 15.25

177 kab.

Vokalinis ansamblis „Zorenka“

2 val.

Natalja

Grudzinskienė

7 kl.

Pr.

15.30 - 16.15

177 kab.

8–10 kl.

Pn.

15.30 - 16.15

Muzikos būrelis 

1 val.

Natalja

Grudzinskienė

2-4 kl.

An.

14.40 - 15.25

177 kab.

Fleitų būrelis

1 val.

Natalja

Grudzinskienė

1–4 kl. An.

8.00 - 8.45

177 kab.

Matematikos ekspertas

1 val.

Irina

Grigorieva

3–4 kl. Tr.

8.00 - 8.45

232 kab.

Gamtamokslinio tyrinėjimo ir eksperimentavimo klubas

2 val.

Ana

Ranceva

3–4 kl.

An.

Kt.

8.00 - 8.45

8.00 - 8.45

276 kab.

Gamtamokslinio tyrinėjimo ir eksperimentavimo klubas

2 val.

Viktorija

Kovger

1 kl.

Kt.

8.00 - 8.45

113 kab.

2 kl.

Tr.

8.00 - 8.45

Dailė ir amatai

2 val.

Natalija

Riabčiuk

7–10 kl.

An.

14.40 - 16.15

170 kab.

Dailės studija

8 val.

Jurij

Antonov

1 kl.

Pr.

13.45 - 14.30

232 kab.

3 kl.

Pr.

14.40 - 16.50

4 kl.

An.

14.40 - 16.50

2 kl. Tr.

14.40 - 16.50

1 kl. Kt.

13.45 - 14.30

Keramika

2 val.

Jurij

Antonov

4–7 kl.

Kt.

14.40 - 16.15

170 kab.

„Kelias į Olimpą“

1 val.

Olga

Ulevičiūtė

7–8 kl.

An.

8.00 - 8.45

137 kab.

„Kelias į Olimpą“

1 val.

Danuta

Lisovskaja

5–6 kl.

Pr.

8.00 - 8.45

136 kab.

„Kelias į Olimpą“

1 val.

Ana 

Koltan

9–10 kl. Tr.

14.40 - 15.25

138 kab.

Sportiniai žaidimai. Krepšinis

1 val.

Michailas Rudinskis

7–9 kl.

Pr.

8.00 - 8.45

Sporto salė

„Gabijos“ skautų draugovė

2 val.

Nijolė

Stundžytė

1–10 kl.

Št.

10.00 - 12.00

Skautų draugovė

Dramos būrelis (lietuvių kalba)

2 val.

Audronė

Paulauskaitė

1–4 kl.

Kt.

Pn.

8.00 - 8.45

8.00 - 8.45

245 kab.

Teatras

3 val.

Boris

Kozlov

7–10 kl.

An.

Pn.

15.30 - 17.00

16.15 - 17.30

Aktų salė

Teatras

2 val.

Antonina Voroncova

5–10 kl.

Pr.

Pn.

15.30 - 16.15

14.40 - 15.25

242 kab.

„Ateities gitaristai“

1 val.

Ruslan

Senkevič

5-10 kl.

Kt.

15.30 - 16.15

253 kab.

Teatras

2 val.

Ruslan 

Senkevič

5–10 kl.

Pr.

Pn.

15.30 - 16.15

14.40 - 15.25

253 kab.

Kraštotyros klubas

1 val.

Daniel

Tučkovskij

5–8 kl. Tr.

15.30 - 17.00

141 kab.

Piešimas ir animacijos kūrimas

2 val.

Aneta

Nijazova-Elsayed

1–2 kl.

An.

8.00 - 8.45

220 kab.

3-4 kl.

Kt.

8.00 - 8.45

Informacinių technologijų pradmenys

1 val.

Jelena

Ignatovič

1–2 kl.

An

13.45 - 14.30

222 kab.

„Verslumo dvasia“ Ekonomikos būrelis

1 val.

Jelena

Ignatovič

9-10 kl.

Kt.

15.30 - 16.15

222 kab.

Gamtamokslinio tyrinėjimo ir eksperimentavimo klubas (Fizika)

1 val.

Teresa

Zubova

7-10 kl. Pn.

14.40 - 15.25

 

Gamtamokslinio tyrinėjimo ir eksperimentavimo klubas (Biologija)

1 val.

Svetlana

Kanapickienė

5-8 kl. Pr.

14.40 - 15.25

 

Gamtamokslinio tyrinėjimo ir eksperimentavimo klubas (Chemija)

1 val.

Valentina

Agafonova

8-10 kl. Kt.

14.40 - 15.25