Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, mokyklinis turas

Dalyvauja: 8-10 klasių mokiniai

Laikas: 10.00 - 14.00

Vieta: 220 kab., 222 kab.

Atsakingos: A. Nijazova-Elsayed, J.Ignatovič

Raiškiojo skaitymo konkursas „Vaikeliams apie žvėrelius“

Vilniaus m. bendrojo lavinimo rusų mokomąja kalba mokyklų mokinių raiškiojo skaitymo konkursas

 

Dalyvauja: 3-4 klasių mokiniai

Pradžia: 11.45

Vieta: aktų salė

Atsakingos: S. Butautienė, A. Veršilo, 3-4-tų klasių mokytojai 

Renginiai:

1. Projektas „Kompetencijų kėlimas, apsikeitimas žiniomis, patirtimi ir gerąja praktika rizikos grupės vaikų ir jaunimo srityje Norvegijoje ir Lietuvoje“

 

Laikas: 13.00 - 15.00

Vieta: Dienos centras „Ateities vaikai“

Atsakingi: I. Prosniakovas, L. Kobrina, S. Butautienė

 

2. Socialinis projektas: „Jaunimas – už gyvenimą ir šeimos vertybes“.  Tema: Priklausomybė. Būkite budrūs

 

Dalyvauja: 10B klasės mokiniai

Laikas: 13.45

Vieta: 242 kab.

Atsakingi: L. Kobrina, V. Nikulin, G. Svirobovič, R. Sinkevič

Renginiai:

1. Dalyvavimas UPC ir Britų tarybos programoje „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“
 
Dalyvauja: mokyklos mokytojai, dalyvaujantys projekte
Laikas: 8.00
Vieta: 171 kab.
Atsakinga: L. Kobrina
 
2. Atvira rusų kalbos pamoka 1G klasėje
 
Dalyvauja: 1G klasės mokiniai
Laikas: 8.50
Vieta: 231 kab.
Atsakinga: I.Grigorieva
 
3. Dalyvavimas UPC ir Britų tarybos programoje „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“
 
Dalyvauja: 9A klasės mokiniai
Laikas: 8.50 - 11.25
Vieta: pamokų metu
Atsakinga: L. Kobrina
 
4. Lietuvos 100-mečiui skirtas rašinių, piešinių ir skaitovų konkursas „Aš myliu Lietuvą“
 
Dalyvauja: 5-10 klasių mokiniai
Laikas: 13.45
Vieta: 171 kab.
Atsakingos: R.Tichonova, H. Prosniakova, J. Stručkienė, A. Lesauskienė, A. Paragys, A. Stogienė
 
5. Supažindinimas su kinologo profesija
 
Dalyvauja: 2-3 klasių mokiniai
Laikas: 13.45
Vieta: mokyklos stadionas
Atsakingos: S. Butautienė
 

„Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“

Dalyvavimas UPC ir Britų tarybos programoje
 
Dalyvauja: 9A klasės mokiniai
Laikas: 12.30 - 15.30
Vieta: 147 kab., 136 kab., 137 kab.
Atsakingos: L. Kobrina, N. Kirilova, A. Mikelevič, D. Lisovskaja

Paskaita 6-tų klasių mergaitėms

Tema: „Aš – paauglė: fiziologiniai ir psichologiniai ypatumai“

 

Dalyvauja: 6-tų klasių mokinės

Pradžia: 8.50

Vieta: 238 kab.

Atsakingi: L.Kobrina,VGK nariai