Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Renginiai:

1. Metodinių grupių pirmininkų susirinkimas tema: „Metodinės savaitės organizavimas ir vedimas“

 

Dalyvauja: metodinių grupių pirmininkai

Pradžia: 8.00

Vieta: Direktoriaus kabinetas

Atsakingi: I. Prosniakovas, J. Stručkienė

 

2. Vilniaus m. lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų 9-10 klasių mokiniams

 

Dalyvauja: V. Ceiko (10a)

Laikas: 9.00 - 16.00

Vieta: Vilniaus S.Konarskio mokykla

Atsakinga: A. Lesauskienė

 

3. Geografijos mokyklinės olimpiados (I turas)

 

Laikas: 4 pamoka

Vieta: 241 kab.

Atsakingos: S. Smirnova, V. Guk

 

4. 10 klasių mokinių supažindinimas pasirašytinai su PUPP organizavimo ir vykdymo Aprašo instrukcijomis

 

Dalyvauja: 10-tų klasių mokiniai

Pradžia: 12.30

Vieta: 171 kab.

Atsakingos: L. Kobrina, N. Kirilova, V. Antanavičiūtė

Renginiai:

1. Dalyvavimas Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etape (Vilniaus miesto 9-10 klasių mokiniams)

 

Dalyvauja: V. Ceiko (10a), E. Macel (10a)

Pradžia: 9.00

Atsakinga: T. Zubova

 

2. Tarptautinis projektas „Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“

 

Dalyvauja: 9B klasės mokiniai

Pradžia: 7 pamoka

Vieta: 141 kab.

Atsaingi: B. Kozlov, D. Tučkovskij, R. Sinkevič

 

3. Tėvų komitetų pirmininkų susirinkimas tema: „Mokyklos aktualijos“

 

Pradžia: 18.00

Vieta: 171 kab.

Atsakingi: I. Prosniakovas, L. Kobrina, V. Sadovskaja

Tarptautinis projektas „Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“

Integruotos istorijos,etikos, lietuvių kalbos ir IT pamokos

 

Dalyvauja: 9B klasės mokiniai

Laikas: 5 pamoka

Atsakingi: B. Kozlov, D. Tučkovskij, R. Sinkevič

Renginiai:

1. Mokytojų supažindinimas su PUPP organizavimo ir vykdymo instrukcijomis

 

Pradžia: 8.00

Vieta: 171 kab.

Atsakinga: L. Kobrina

 

2. 10 klasių mokinių supažindinimas pasirašytinai su PUPP organizavimo ir vykdymo Aprašo instrukcijomis.

 

Dalyvauja: 10 klasių mokiniai

Pradžia: 12.30

Vieta: 171 kab.

Atsakingos: L. Kobrina, N. Kirilova, V. Antanavičiūtė

 

3. Novatoriško verslumo ugdymo sampratos stendo formavimas (tikslai, mokyklos žingsniai, įgyvendinant sampratą)

 

Pradžia: 15.00

Vieta: 137 kab.

Atsakingi: A. Mikelevič, V. Antanavičiūtė, B. Kozlov, L. Kobrina, S. Aleinikovas

Renginiai:

1. Tarptautinis projektas „Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“. Integruotos istorijos,etikos, lietuvių kalbos ir IT pamokos

 

Dalyvauja: 9B klasės mokiniai

Laikas: 5 pamoka

Atsakingi: B. Kozlov, D. Tučkovskij, R. Sinkevič

 

2. Mokyklos 2018 m. įsivertinimo ir pažangos mokinių ir tėvų apklausos analizė

 

Pradžia: 14.40

Vieta: 222 kab.

Atsakingi: L. Kobrina, J. Ignatovič, A. Butnorienė, I. Jerofejeva, A. Mikelevič, R. Sinkevič, A. Ranceva

IV-asis Vilniaus miesto teatro festivalis „Zvenit Janvarskaja vjuga“

Pradžia: 12.00

Vieta: aktų salė

Atsakingi: B. Kozlov, L. Kobrina, P. Purpurovič, K. Ostapenko