Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Renginiai:

1. Anglų kalbos ir biologijos integruota pamoka-debatai „Cat lovers vs dog lovers“. Kačių ir šunų mylėtojų dvikova

 

Dalyvauja: 7A klasės mokiniai

Laikas: 1 pamoka

 

2. Atvira muzikos pamoka „Gamtos vaizdai muzikoje“

 

Dalyvauja: 2V klasės mokiniai

Laikas: 3 pamoka

Atsakinga: M. Presnova

 

Vilniaus m. anglų kalbos olimpiada 8 klasių mokiniams

Dalyvauja: E. Birney (8B), A. Aleikseiko (8A)

Pradžia: 12.00

Vieta: Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija

Atsakingos: I. Miler, I. Gobčarova

Renginiai:

1. TIMSS 4a klasės mokinių testavimas

 

Dalyvauja: 4A klasės mokiniai

Laikas: 9.00 - 11.30

Vieta: 220 kab., 222 kab.

Atsakingi: P. Purpurovič, K. Ostapenko

 

2. TIMSS 8b klasės mokinių testavimas

 

Dalyvauja: 8B klasės mokiniai

Laikas: 12.00 - 14.30

Vieta: 220 kab., 222 kab.

Atsakingi: P. Purpurovič, K. Ostapenko

Renginiai:

1. SPPC Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencinės programos „Savu keliu“ pristatymas bendruomenei

 

Dalyvauja: visi mokytojai ir klasės seniūnai

Pradžia: 8.00

Vieta: 171 kab.

Atsakingos: L. Kobrina, SPPC specilaistė

 

2. Atvira integruota rusų kalbos ir muzikos pamoka „Svečiuojamės rusų liaudies pasakoje „Kiškio trobelė“

 

Dalyvauja: 2A klasės mokiniai

Laikas: 2 pamoka

Vieta: 106 kab.

Atsakingos: L. Triščenko, N. Grudzinskienė

 

3. Tarptautinis projektas „Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“. Integruota pamoka

 

Dalyvauja: 9B klasės mokiniai

Laikas: 9.00 - 15.00

Vieta: 141 kab.

Atsakingi: B. Kozlov, D. Tučkovskij, R. Sinkevič

Renginiai:

1. Tarptautinis projektas „Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“. Integruota pamoka

 

Dalyvauja: 9B klasės mokiniai

Laikas: 9.00 - 15.00

Vieta: 141 kab.

Atsakingi: B. Kozlov, D. Tučkovskij, R. Sinkevič

 

2. TIMSS 8b klasės mokinių klausimyno pildymas 

 

Dalyvauja: 8B klasės mokiniai

Laikas: 2 pamoka

Vieta: 172 kab.

Atsakinga: J. Ignatovič

 

3. Vilniaus m. 3-4 klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiada

 

Pradžia: 13.00

Vieta: Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija

Atsakinga: A. Veršilo, V. Kovger

Renginiai:

1. Vilniaus m. geografijos olimpiada 

 

Dalyvauja: V. Ceiko 10a

Pradžia: 9.00

Vieta: Vilniaus  Karoliniškių gimnazija

Atsakinga: V. Guk

 

2. Tarptautinis projektas „Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“. Integruota pamoka

 

Dalyvauja: 9B klasės mokiniai

Laikas: 9.00 - 15.00

Vieta: 141 kab.

Atsakingi: B. Kozlov, D. Tučkovskij, R. Sinkevič

 

3. TIMSS 4a klasės mokinių klausimyno pildymas 

 

Dalyvauja: 4A klasės mokiniai

Laikas: 2 pamoka

Vieta: 113 kab.

Atsakinga: V. Kovger

 

4. „Didžiuojuosi puikiai mokėdamas lietuviškai!“ Lietuvių kalbos savaitės apibendrinimas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

 

Dalyvauja: lietuvių kalbos savaitės nugalėtojai

Laikas: 9 pamoka

Vieta: aktų salė

Atsakingi: A. Lesauskienė, lietuvių kalbos metodinė grupė

 

5. Pedagogų posėdis, skirtas II-ojo trimestro rezultatų aptarimui

 

Dalyvauja: visi mokyklos mokytojai

Pradžia: 14.40

Vieta: 171 kab.

Atsakingi: I. Prosniakovas, L. Kobrina

 

6. Mokyklos vidaus įsivertinimo rezultatų pristatymas. (Mokinio pasiekimai ir pažanga)

 

Dalyvauja: visi mokyklos mokytojai

Pradžia: 15.30

Vieta: 171 kab.

Atsakingi: L. Kobrina, J. Ignatovič, darbo grupė