Tel./faks +370 5 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Pilietiškumo mokykla

Gerbiamieji,

 

džiaugiamės galėdami švietimo bendruomenei padovanoti „Nordplus Horizontal“ projekto „Virtuali pilietiškumo mokykla“ rezultatą – atvirą ir interaktyvią mokymosi svetainę www.pilietiskumomokykla.lt.

 

Šis mokymosi įrankis sukurtas Lietuvos Respublikos Prezidento iniciatyva, sutelkus partnerius „Nordplus Horizontal“ įgyvendinant projektą „Virtuali pilietiškumo mokykla“.

 

Svetainė yra skirta pilietiniam ugdymui(si), siekiant suteikti žinių apie valstybę, ugdyti pilietiškumą ir pilietinę savimonę. Svetainės pagrindą sudaro Valstybės pažinimo centro ekspozicijoms ekspertų sukurtas turinys ir centro edukacinėse programose sukaupta patirtis.

 

Joje rasite net 3 didžiąsias temas, 19 potemių, kurioms priskirta per 200 vaizdo įrašų, 200 tekstų, 200 nuotraukų ir paveikslėlių, 35 garso įrašai ir 19 interaktyviųjų užduočių. Kiekvieną didžiąją temą galima tyrinėti trimis formomis – „Sužinok“, „Išbandyk“ ir „Sukurk“. Svetainės ypatumas – galimybė išbandyti ir patiems susikurti interaktyvias užduotis.

 

Turinys išdėstytas remiantis atnaujinta pilietiškumo ugdymo programa.

 

Tikime, kad ši svetainė taps aktyviai naudojama ir suteiks pilietiškumo ugdymui interaktyvumo, skatins diskutuoti, kelti idėjas ir pilietiškai mąstyti.