Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Renginiai:

1. Bandomasis lietuvių kalbos PUPP

 

Dalyvauja: 10-tų klasių mokiniai

Laikas: 9.00 - 13.30

Vieta: 247 kab., 250 kab.

Atsakingos: L. Kobrina, A. Lesauskienė, N. Stundžytė, J. Kudirkienė, O. Jankauskaitė

 

2. Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2019“

 

Dalyvauja: 3-10 klasių mokiniai

Laikas: 2-3 pamoka

Vieta: 136 kab., 137 kab., 138 kab., 140 kab.

Atsakinga: A. Mikelevič

 

3. Mokinių priėmimo į mokyklą komisijos sudarymas ir komisijos darbo tvarkos aprašo korekcija

 

Pradžia: 11.25

Atsakingos: J. Stručkienė, L. Kobrina, A. Veršilo, T. Gvozdova

Renginiai:

1. Vaikų, demonstruojančių elgesio ir drausmės sunkumus, sistemos pristatymas Vaiko gerovės komisijai

 

Pradžia: 8.00

Vieta: 238 kab.

Atsakingi: N. Serova, VGK nariai

 

2. „Literatūrinis Vilnius“ pagal A. Kuprino apysaką „Granatų apyrankė“

 

Dalyvauja: 10A klasės mokiniai

Laikas: 2 pamoka

Vieta: 147 kab.

Atsakinga: N. Kirilova

 

3. Atvira lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „A. Baranausko poema „Anykščių šilelis“: teksto skaitymas ir suvokimas“

 

Dalyvauja: 6V klasės mokiniai

Laikas: 3 pamoka

Vieta: 281 kab.

Atsakingas: A. Paragys

Renginiai:

1. Anglų kalbos ir biologijos integruota pamoka-debatai „Cat lovers vs dog lovers“. Kačių ir šunų mylėtojų dvikova

 

Dalyvauja: 7A klasės mokiniai

Laikas: 1 pamoka

 

2. Atvira muzikos pamoka „Gamtos vaizdai muzikoje“

 

Dalyvauja: 2V klasės mokiniai

Laikas: 3 pamoka

Atsakinga: M. Presnova

 

Vilniaus m. anglų kalbos olimpiada 8 klasių mokiniams

Dalyvauja: E. Birney (8B), A. Aleikseiko (8A)

Pradžia: 12.00

Vieta: Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija

Atsakingos: I. Miler, I. Gobčarova

Renginiai:

1. TIMSS 4a klasės mokinių testavimas

 

Dalyvauja: 4A klasės mokiniai

Laikas: 9.00 - 11.30

Vieta: 220 kab., 222 kab.

Atsakingi: P. Purpurovič, K. Ostapenko

 

2. TIMSS 8b klasės mokinių testavimas

 

Dalyvauja: 8B klasės mokiniai

Laikas: 12.00 - 14.30

Vieta: 220 kab., 222 kab.

Atsakingi: P. Purpurovič, K. Ostapenko

Renginiai:

1. SPPC Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencinės programos „Savu keliu“ pristatymas bendruomenei

 

Dalyvauja: visi mokytojai ir klasės seniūnai

Pradžia: 8.00

Vieta: 171 kab.

Atsakingos: L. Kobrina, SPPC specilaistė

 

2. Atvira integruota rusų kalbos ir muzikos pamoka „Svečiuojamės rusų liaudies pasakoje „Kiškio trobelė“

 

Dalyvauja: 2A klasės mokiniai

Laikas: 2 pamoka

Vieta: 106 kab.

Atsakingos: L. Triščenko, N. Grudzinskienė

 

3. Tarptautinis projektas „Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“. Integruota pamoka

 

Dalyvauja: 9B klasės mokiniai

Laikas: 9.00 - 15.00

Vieta: 141 kab.

Atsakingi: B. Kozlov, D. Tučkovskij, R. Sinkevič