Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Renginiai:

1. PUPP. Gimtoji (rusų) kalba (raštu) 

 

Dalyvauja – 10 klasių mokiniai

Laikas – 9.00 - 11.30 (I dalis)

              12.15 - 13.15 (II dalis)

Vieta – 136 kab., 137 kab., 138 kab., 140 kab.

Atsakingi – I. Prosniakovas, L. Kobrina, 

 

2.  PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖS

 

Dalyvauja – PUG, 1 klasių mokiniai

Pradžia – 9.30

Vieta – aktų salė

Atsakingi – mokyklos administracija, N. Grudzinskienė, B. Kozlov, klasių vadovai, būrelių vadovai

 

3.  PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖS

Dalyvauja – 2 klasių mokiniai

Pradžia – 11.00

Vieta – aktų salė

Atsakingi – mokyklos administracija, N. Grudzinskienė, B. Kozlov, klasių vadovai, būrelių vadovai

 

4.  PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖS

 

Dalyvauja – 3 klasių mokiniai

Pradžia – 12.00

Vieta – aktų salė

Atsakingi – mokyklos administracija, N. Grudzinskienė, B. Kozlov, klasių vadovai, būrelių vadovai

 

5. Projektas „Dideli maži ekranai“ medijų festivalis“

 

Dalyvauja – 9B klasės mokiniai

Pradžia – 17.00

Vieta – Menų inkubatorius

Atsakingas – D. Tučkovskij

Renginiai:

1. Edukacinė išvyka „Pažink savo gyvenamosios vietos apylinkes“

 

Dalyvauja – 1v klasės mokiniai

Laikas – 10.00 - 13.00

Atsakinga – V. Sadovskaja

 

2. Išvyka į boulingą

 

Dalyvauja – 4A klasės mokiniai

Laikas – 10.00 - 13.00

Atsakinga – V. Kovger

 

3. Edukacinė išvyka „Vandens telkinio stebėjimas“

 

Dalyvauja – 3B klasės mokiniai

Atsakinga – T. Ustinovič

 

4. Išvyka į Visaginą pagal projektą „Stebuklingas H. K. Anderseno pasakų pasaulis“

 

Dalyvauja – 3A ir 3B klasių mokiniai

Atsakingos – I. Šaranova, T. Ustinovič

 

5. Pradinių klasių III-ojo trimestro ir metų mokinių pasiekimų ir lankomumo analizė, pažangos pokyčiai

 

Dalyvauja – 1-4 klasių mokytojai

Pradžia – 14.00

Vieta – 171 kab.

Atsakingi – I. Prosniakovas, L. Kobrina, J. Stručkienė

Renginiai:

1. PUPP. Matematika

 

Dalyvauja – 10 klasių mokiniai

Laikas – 9.00 – 11.00

Vieta – 136 kab., 137 kab., 138 kab., 140 kab.

Atsakingos – L. Kobrina, A. Mikelevič

 

2. Integruota pamoka „Aš ir gamta“

 

Dalyvauja – 4A klasės mokiniai

Laikas – 10.00 - 13.00

Vieta – Bernardinių sodas

Atsakinga – V. Kovger

 

3.  Edukacinė išvyka „Saugaus eismo klasė“

 

Dalyvauja – PUG(a), PUG(b) klasių mokiniai

Pradžia – 10.00

Vieta – Lietuvos policija

Atsakingos – T. Levina, G. Poniadiožina

 

4. Edukacinė išvyka į Dargužių amatų centrą

 

Dalyvauja – 2G ir 3A klasių mokiniai

Atsakingos – I. Grigorieva, I. Šaranova

 

5. Piešinių konkursas ant asfalto „Vasaros svajonės“

 

Dalyvauja – 3G klasės mokiniai

Atsakinga – M. Stankevič

 

6. Integruota pamoka „Ko išmokome 1-oje klasėje“

 

Dalyvauja – 1V klasės mokiniai

Laikas – 5 pamoka

Atsakinga – V. Sadovskaja

 

7. Integruota pamoka „Vilnius – kultūros židinys“

 

Dalyvauja – 8B klasės mokiniai

Laikas – 12.30 - 16.00

Atsakingi – D. Tučkovskij, J. Ignatovič

 

8. Mokinių priėmimo į mokyklą komisijos 1 posėdis

 

Pradžia – 13.45

Vieta – 240 kab.

Atsakinga – J. Stručkienė, komisijos nariai

Edukacinė išvyka į SEB banką

Dalyvauja – 4V klasės mokiniai

Pradžia 10.00

Asakinga – J. Pipirienė

Ekologinio ugdymo projekto pristatymas: pamoka gamtoje „Gamtos spalvos“

Dalyvauja – 2G, 3V, 4A klasių mokinai

Laikas – 2 pamoka

Atsakingos – I. Grigorieva, A. Ranceva, V. Kovger

Renginiai:

1. Mokinių, atvykusių iš užsienio, lietuvių kalbos išlyginamojo kurso (II-ieji mokymosi metai) įskaita

 

Laikas – 8.00 - 8.45

Vieta – 142 kab.

Atsakingos – J. Stručkienė, O. Jankauskaitė, L. Jankovskaja

 

2. PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ. 4 klasės

 

Pradžia – 10.00

Vieta – aktų salė

Atsakingi – mokyklos administracija, klasių vadovai

 

3. Ekskursija į Indėnų kaimą

 

Dalyvauja – 4b klasės mokniai

Atsakinga – J. Semenovič

 

4. Respublikinis „Spelling Bee“ konkursas

 

Dalyvauja – D. Olechnovič (9a)

Atsakinga – I. Miler