Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Renginiai:

1. Spektaklis vaikams pagal Just. Marcinkevičiaus poemą „Grybų karas“

 

Dalyvauja: PUG-1-mų klasių mokiniai

Laikas: 2 pamoka

Vieta: aktų salė

Atsakinga: A. Paulauskaitė

 

2. Vasario 16-tos dienos minėjimas (tematinių pamokų vedimas, informacinių stendų apipavidalinimas, filmų peržiūra)

 

Laikas: Pamokų ir klasių valandėlių metu

Atsakingi: visi mokytojai

Renginiai:

1. Protų kova „Įdomiai apie Lietuvą“

 

Dalyvauja: 8B klasės mokiniai

Laikas: 2-3 pamoka

Vieta: 171 kab.

Atsakingi: A. Lesauskienė, D. Ponomarenko

 

2. Raiškiojo skaitymo konkursas

 

Dalyvauja: 1-4 klasių mokiniai

Laikas: 4 pamoka

Vieta: aktų salė

Atsakinga: A. Paulauskaitė

 

3. Edukacinė pamoka „Karalius Mindaugas“

 

Dalyvauja: 4A klasės mokiniai

Vieta: Lietuvos nacionalinis muziejus

Atsakinga: I. Šaranova

Renginiai:

1. Gimtosios (rusų) kalbos olimpiada

 

Dalyvauja: 10B klasės mokinę E. Shchedrina

Pradžia: 9.00

Vieta: A. Puškino  gimnazija

Atsakingos: I. Maslak, N. Kirilova, L. Jermolajeva

 

2. Renginys tėvams „Drauge smagiau žingsniuoti...“

 

Dalyvauja: PUGa ir PUGb mokiniai ir jų tėvai

Laikas: 3 pamoka

Vieta: 171 kab.

Atsakingos: T. Levina, G. Ponadiožina

Renginiai:

1. Matematikos konkursas „Mini Euklidas“

 

Dalyvauja: 8-9 klasių mokiniai

Laikas: 2-3 pamoka

Vieta: 138 kab.

Atsakinga: A. Koltan

 

2. VGK posėdis. Rizikos grupės mokinių mokymosi pasiekimų ir lankomumo analizė

 

Pradžia: 14.30

Vieta: direktoriaus kabinetas

Atsakingi: I. Prosniakovas, L. Kobrina, VGK nariai

Renginiai:

1. Bandomasis elektroninis NMPP matematikos testavimas

 

Dalyvauja: 4-tų klasių mokiniai

Laikas: 1 pamoka - 4b

            2 pamoka - 4a

            3 pamoka - 4v

            4 pamoka - 4g

Vieta: 220 kab., 222 kab.

Atsakingos: A. Nijazova-Elsayed, T. Ustinovič, I. Šaranova, A. Ranceva, M. Stankevič

 

2. 10 klasių mokinių supažindinimas pasirašytinai su PUPP organizavimo ir vykdymo Aprašo instrukcijomis

 

Dalyvauja: 10-tų klasių mokiniai

Laikas: 5 pamoka

Vieta: 171 kab.

Atsakingi: L. Kobrina, J. Tarakanovas, O. Ulevičiūtė

 

3. Spektaklis „Kaip žmonės vaidino Dievą“

 

Dalyvauja: 9-10 klasių mokiniai

Pradžia: 18.30

Vieta: Kamerinis teatras

Atsakinga: J. Kudirkienė

 

4. Susitikimas su abiturientais, skirtas mokyklos 30-mečiui

 

Dalyvauja: visi mokytojai

Laikas: 18.00 - 20.00

Vieta: aktų salė

Atsakingi: administracija, B. Kozlov

Renginiai:

1. Visuotinis tėvų susirinkimas PUG, 1-10 kl.

 

Pradžia: 17.00 (1-4 kl.)

               17.30 (5-10 kl.)

Vieta: aktų salė, mokytojų kabinetai

Atsakingi: I. Prosniakovas, L. Kobrina, J. Stručkienė, klasių vadovai, mokytojai dalykininkai

 

2. 10 klasių mokinių tėvų supažindinimas su PUPP reikalavimais

 

Dalyvauja: 10 klasių mokinių tėvai

Pradžia: 18.00

Vieta: 171 kab.

Atsakingi: I. Prosniakovas, L. Kobrina, J. Stručkienė, klasių vadovai, mokytojai dalykininkai

 

3. Muzikinė judesio edukacinė pamoka „Piratų kapitonas Flintas“

 

Dalyvauja: PUG-3 klasių mokiniai

Pradžia: 12.00

Vieta: aktų salė

Atsakingi: J. Stručkienė, klasių vadovai