Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Renginiai:

1. Akcija „Saugiai į mokyklą. Saugiai į namus“, 1 kl. Susitikimas su policijos atstovais

 

Dalyvauja: 1-ų klasių mokiniai

Pradžia: 8.50

Vieta: klasėse

Atsakingos: L. Kobrina, A. Nijazova-Elsayed, 1-ų klasių vadovai

 

2. Edukacinė pamoka „Profesija – animatorius“

 

Dalyvauja: 3G klasės mokiniai

Atsakinga: I. Grigorieva

Mokytojų, dirbančių su mokiniais, atvykusiais iš užsienio susirinkimas

Dalyvauja: lietuvių kalbos mokytojai

Pradžia: 11.25

Atsakingos: J. Stručkienė, O. Jankauskaitė, D. Ponomarenko

Informacinė diena

„Saugos taisyklės mokykloje, gatvėje, bendruomenėje, patyčioms – ne“
 
Dalyvauja: PUG -10 klasių mokiniai
Laikas: 1-3 pamoka
Vieta: Klasėse, aktų salė
Atsakingi: administracija, klasių vadovai

Mokslo ir žinių diena

Iškilmingas naujų mokslo metų atidarymas

 

Pradžia: 10.00

Vieta: mokyklos kiemas

Atsakingi: Administracija, L. kobrina

Renginiai:

1. PUPP. Gimtoji (rusų) kalba (raštu) 

 

Dalyvauja – 10 klasių mokiniai

Laikas – 9.00 - 11.30 (I dalis)

              12.15 - 13.15 (II dalis)

Vieta – 136 kab., 137 kab., 138 kab., 140 kab.

Atsakingi – I. Prosniakovas, L. Kobrina, 

 

2.  PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖS

 

Dalyvauja – PUG, 1 klasių mokiniai

Pradžia – 9.30

Vieta – aktų salė

Atsakingi – mokyklos administracija, N. Grudzinskienė, B. Kozlov, klasių vadovai, būrelių vadovai

 

3.  PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖS

Dalyvauja – 2 klasių mokiniai

Pradžia – 11.00

Vieta – aktų salė

Atsakingi – mokyklos administracija, N. Grudzinskienė, B. Kozlov, klasių vadovai, būrelių vadovai

 

4.  PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖS

 

Dalyvauja – 3 klasių mokiniai

Pradžia – 12.00

Vieta – aktų salė

Atsakingi – mokyklos administracija, N. Grudzinskienė, B. Kozlov, klasių vadovai, būrelių vadovai

 

5. Projektas „Dideli maži ekranai“ medijų festivalis“

 

Dalyvauja – 9B klasės mokiniai

Pradžia – 17.00

Vieta – Menų inkubatorius

Atsakingas – D. Tučkovskij

Renginiai:

1. Edukacinė išvyka „Pažink savo gyvenamosios vietos apylinkes“

 

Dalyvauja – 1v klasės mokiniai

Laikas – 10.00 - 13.00

Atsakinga – V. Sadovskaja

 

2. Išvyka į boulingą

 

Dalyvauja – 4A klasės mokiniai

Laikas – 10.00 - 13.00

Atsakinga – V. Kovger

 

3. Edukacinė išvyka „Vandens telkinio stebėjimas“

 

Dalyvauja – 3B klasės mokiniai

Atsakinga – T. Ustinovič

 

4. Išvyka į Visaginą pagal projektą „Stebuklingas H. K. Anderseno pasakų pasaulis“

 

Dalyvauja – 3A ir 3B klasių mokiniai

Atsakingos – I. Šaranova, T. Ustinovič

 

5. Pradinių klasių III-ojo trimestro ir metų mokinių pasiekimų ir lankomumo analizė, pažangos pokyčiai

 

Dalyvauja – 1-4 klasių mokytojai

Pradžia – 14.00

Vieta – 171 kab.

Atsakingi – I. Prosniakovas, L. Kobrina, J. Stručkienė