Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Kalėdiniai ir Naujametiniai renginiai

1. Spektaklio „Sniego karalienės“ peržiūra

 

Dalyvauja: 1B, 1V, 4V klasių mokiniai

Pradžia: 9.00

Vieta: Rusų dramos teatras

Atsakingos: N. Gagarina, V. Sadovskaja, J. Pipirienė

 

2. „Naujametinė istorija“

 

Dalyvauja: 5-7 klasių mokiniai

Pradžia: 10.00

Vieta: aktų salė

Atsakingi: L. Kobrina, S. Butautienė, N. Grudzinskienė, B. Kozlov, klasių vadovai, muzikos, dailės, choreografijos mokytojai

 

3. „Naujametinė Istorija“

 

Dalyvauja: 8-10 klasių mokiniai

Pradžia: 12.00

Vieta: aktų salė

Atsakingi: L. Kobrina, S. Butautienė, N. Grudzinskienė, B. Kozlov, klasių vadovai, muzikos, dailės, choreografijos mokytojai

Kalėdiniai ir Naujametiniai renginiai

1. Spektaklio „Sniego karalienės“ peržiūra

 

Dalyvauja: 2A, 2B, 2V klasių mokiniai

Pradžia: 9.00

Vieta: Rusų dramos teatras

Atsakingos: L. Triščenko, S. Chizovec, T. Mackelo

 

2. „Naujametinė pasaka“

 

Dalyvauja: 3 klasių mokiniai

Pradžia: 10.00

Vieta: aktų salė

Atsakingi: L. Kobrina, S. Butautienė, N. Grudzinskienė, B. Kozlov, klasių vadovai, muzikos, dailės, choreografijos mokytojai

 

3. „Naujametinė pasaka“

 

Dalyvauja: 4 klasių mokiniai

Pradžia: 12.00

Vieta: aktų salė

Atsakingi: L. Kobrina, S. Butautienė, N. Grudzinskienė, B. Kozlov, klasių vadovai, muzikos, dailės, choreografijos mokytojai

 

4. Kalėdinė viktorina „Linkime tyro džiaugsmo per šventės“

 

Dalyvauja: 4A klasės mokiniai

Vieta: 113 kab.

Atsakingos: V. Kovger

Kalėdiniai ir Naujametiniai renginiai

1. „Naujametinė pasaka“

 

Dalyvauja: 0-1 klasių mokiniai

Pradžia: 10.00

Vieta: aktų salė

Atsakingi: L. Kobrina, S. Butautienė, N. Grudzinskienė, B. Kozlov, klasių vadovai, muzikos, dailės, choreografijos mokytojai

 

2. „Naujametinė pasaka“

 

Dalyvauja: 2 klasių mokiniai

Pradžia: 12.00

Vieta: aktų salė

Atsakingi: L. Kobrina, S. Butautienė, N. Grudzinskienė, B. Kozlov, klasių vadovai, muzikos, dailės, choreografijos mokytojai

Renginiai:

1. Spektaklio „Spragtukas“ peržiūra 

 

Dalyvauja: 3A ir 3B klasių mokiniai

Vieta: Lenkų namai

Atsakingos: I. Šaranova, T. Ustinovič

 

2. Mokyklinis Spelling Bee konkursas (I etapas)

 

Dalyvauja: 5-9 klasių mokinių grupė

Laikas: 2 pamoka

Vieta: 171 kab.

Atsakingos: I. MIler, I. Jerofejeva

 

3. Edukacinis renginys „Kalbinis iššūkis: kaip kalbame lietuviškai?“

 

Dalyvauja: 8 klasių mokiniai

Laikas: 4-5 pamoka

Vieta: Valstybės Pažinimo Centras

Atsakingos: J. Kudirkienė. A. Lesauskienė

Renginiai:

1. Mokytojų, dirbančių su mokiniais, atvykusiais iš užsienio, susirinkimas (I-ieji metai)

 

Pradžia: 8.00

Vieta: 238 kab.

Atsakingi: S. Butautienė, klasių vadovai, mokytojai dalykininkai

 

2.  Miuziklo „Tetulė Sloga ir stebuklingas laikrodis“ peržiūra

 

Dalyvauja: PUGA, PUGB, 2G, 4B klasių mokiniai

Pradžia: 10.00

Vieta: Vilniaus kongresų rūmai

Atsakingos: T. Levina, G. Ponadiožina, I. Grigorieva, J. Semenovič

Renginiai:

1. Susitikimas su „Swed“ banko darbuotuoju

 

Dalyvauja: 8-10 klasių mokiniai

Pradžia: 9.00

Vieta: aktų salė

Atsakingos: A. Mikelevič, O. Ulevičiūtė

 

 2. Ekskursijos į „Pinigų muziejų“

 

Dalyvauja: 5A ir 5B klasių mokiniai

Pradžia: nuo 13.00

Atsakingos: A. Koltan, O. Ulevičiūtė