Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Renginiai:

 

 

1. Pamoka „Draugystės laiškai“  (dalyvavimas tarptautiniame projekte  su Airijos Bremor mokykla „Mus vienija draugystė, mus vienija lietuvių kalba“). Renginys – susitikimas su Airijoje dirbančia lietuvių kalbos mokytoja Jurgita Urbeliene.

 

Dalyvauja: 8B klasės mokiniai

Pradžia: 3 pamoka

Atsakinga: J. Kudirkienė

 

2. Mokyklos teatro spektaklio „Laukinės gulbės“ peržiūra

 

Dalyvauja: 1-mų ir 4-tų klasių mokiniai

Pradžia: 13.45

Vieta: aktų salė

Atsakinga: O. Valentienė

 

3. Lietuvių kalbos mokytojų susitikimas su vadovėlio „Mano ir tavo šalis“ autore H. Prosniakova ir Airijoje dirbančia lietuvių kalbos mokytoja J. Urbeliene. Gerosios patirties sklaida: kaip ugdyti gebėjimus komunikuoti lietuvių kalba

 

Dalyvauja: lietuvių kalbos mokytojai

Pradžia: 7 pamoka

Vieta: 235 kab.

Atsakinga: J. Kudirkienė

 

4. Visuotinis tėvų susirinkimas. 10 klasių mokinių tėvų supažindinimas su PUPP reikalavimais.

 

Pradžia: 18.00

Atsakingi: I. Prosniakovas, L. Kobrina, klasių vadovai

Tarptautinis matematikos konkursas „Pangea-2019“ (I turas)

Dalyvauja: 3-10 kasių mokiniai

Laikas: 2-3 pamoka

Atsakinga: D. Lisovskaja

Renginiai:

1. Metodinių grupių pirmininkų susirinkimas tema: „Metodinės savaitės organizavimas ir vedimas“

 

Dalyvauja: metodinių grupių pirmininkai

Pradžia: 8.00

Vieta: Direktoriaus kabinetas

Atsakingi: I. Prosniakovas, J. Stručkienė

 

2. Vilniaus m. lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų 9-10 klasių mokiniams

 

Dalyvauja: V. Ceiko (10a)

Laikas: 9.00 - 16.00

Vieta: Vilniaus S.Konarskio mokykla

Atsakinga: A. Lesauskienė

 

3. Geografijos mokyklinės olimpiados (I turas)

 

Laikas: 4 pamoka

Vieta: 241 kab.

Atsakingos: S. Smirnova, V. Guk

 

4. 10 klasių mokinių supažindinimas pasirašytinai su PUPP organizavimo ir vykdymo Aprašo instrukcijomis

 

Dalyvauja: 10-tų klasių mokiniai

Pradžia: 12.30

Vieta: 171 kab.

Atsakingos: L. Kobrina, N. Kirilova, V. Antanavičiūtė

Renginiai:

1. Dalyvavimas Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etape (Vilniaus miesto 9-10 klasių mokiniams)

 

Dalyvauja: V. Ceiko (10a), E. Macel (10a)

Pradžia: 9.00

Atsakinga: T. Zubova

 

2. Tarptautinis projektas „Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“

 

Dalyvauja: 9B klasės mokiniai

Pradžia: 7 pamoka

Vieta: 141 kab.

Atsaingi: B. Kozlov, D. Tučkovskij, R. Sinkevič

 

3. Tėvų komitetų pirmininkų susirinkimas tema: „Mokyklos aktualijos“

 

Pradžia: 18.00

Vieta: 171 kab.

Atsakingi: I. Prosniakovas, L. Kobrina, V. Sadovskaja

Tarptautinis projektas „Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“

Integruotos istorijos,etikos, lietuvių kalbos ir IT pamokos

 

Dalyvauja: 9B klasės mokiniai

Laikas: 5 pamoka

Atsakingi: B. Kozlov, D. Tučkovskij, R. Sinkevič

Renginiai:

1. Mokytojų supažindinimas su PUPP organizavimo ir vykdymo instrukcijomis

 

Pradžia: 8.00

Vieta: 171 kab.

Atsakinga: L. Kobrina

 

2. 10 klasių mokinių supažindinimas pasirašytinai su PUPP organizavimo ir vykdymo Aprašo instrukcijomis.

 

Dalyvauja: 10 klasių mokiniai

Pradžia: 12.30

Vieta: 171 kab.

Atsakingos: L. Kobrina, N. Kirilova, V. Antanavičiūtė

 

3. Novatoriško verslumo ugdymo sampratos stendo formavimas (tikslai, mokyklos žingsniai, įgyvendinant sampratą)

 

Pradžia: 15.00

Vieta: 137 kab.

Atsakingi: A. Mikelevič, V. Antanavičiūtė, B. Kozlov, L. Kobrina, S. Aleinikovas