Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Renginiai:

1. Gimtosios (rusų) kalbos olimpiada

 

Dalyvauja: 10B klasės mokinę E. Shchedrina

Pradžia: 9.00

Vieta: A. Puškino  gimnazija

Atsakingos: I. Maslak, N. Kirilova, L. Jermolajeva

 

2. Renginys tėvams „Drauge smagiau žingsniuoti...“

 

Dalyvauja: PUGa ir PUGb mokiniai ir jų tėvai

Laikas: 3 pamoka

Vieta: 171 kab.

Atsakingos: T. Levina, G. Ponadiožina

Renginiai:

1. Matematikos konkursas „Mini Euklidas“

 

Dalyvauja: 8-9 klasių mokiniai

Laikas: 2-3 pamoka

Vieta: 138 kab.

Atsakinga: A. Koltan

 

2. VGK posėdis. Rizikos grupės mokinių mokymosi pasiekimų ir lankomumo analizė

 

Pradžia: 14.30

Vieta: direktoriaus kabinetas

Atsakingi: I. Prosniakovas, L. Kobrina, VGK nariai

Renginiai:

1. Bandomasis elektroninis NMPP matematikos testavimas

 

Dalyvauja: 4-tų klasių mokiniai

Laikas: 1 pamoka - 4b

            2 pamoka - 4a

            3 pamoka - 4v

            4 pamoka - 4g

Vieta: 220 kab., 222 kab.

Atsakingos: A. Nijazova-Elsayed, T. Ustinovič, I. Šaranova, A. Ranceva, M. Stankevič

 

2. 10 klasių mokinių supažindinimas pasirašytinai su PUPP organizavimo ir vykdymo Aprašo instrukcijomis

 

Dalyvauja: 10-tų klasių mokiniai

Laikas: 5 pamoka

Vieta: 171 kab.

Atsakingi: L. Kobrina, J. Tarakanovas, O. Ulevičiūtė

 

3. Spektaklis „Kaip žmonės vaidino Dievą“

 

Dalyvauja: 9-10 klasių mokiniai

Pradžia: 18.30

Vieta: Kamerinis teatras

Atsakinga: J. Kudirkienė

 

4. Susitikimas su abiturientais, skirtas mokyklos 30-mečiui

 

Dalyvauja: visi mokytojai

Laikas: 18.00 - 20.00

Vieta: aktų salė

Atsakingi: administracija, B. Kozlov

Renginiai:

1. Visuotinis tėvų susirinkimas PUG, 1-10 kl.

 

Pradžia: 17.00 (1-4 kl.)

               17.30 (5-10 kl.)

Vieta: aktų salė, mokytojų kabinetai

Atsakingi: I. Prosniakovas, L. Kobrina, J. Stručkienė, klasių vadovai, mokytojai dalykininkai

 

2. 10 klasių mokinių tėvų supažindinimas su PUPP reikalavimais

 

Dalyvauja: 10 klasių mokinių tėvai

Pradžia: 18.00

Vieta: 171 kab.

Atsakingi: I. Prosniakovas, L. Kobrina, J. Stručkienė, klasių vadovai, mokytojai dalykininkai

 

3. Muzikinė judesio edukacinė pamoka „Piratų kapitonas Flintas“

 

Dalyvauja: PUG-3 klasių mokiniai

Pradžia: 12.00

Vieta: aktų salė

Atsakingi: J. Stručkienė, klasių vadovai

Renginiai:

1. Nacionalinis kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas

 

Dalyvauja: 3-4 klasių mokiniai

Laikas: 10.40-11.45

Vieta: 220 kab., 222 kab.

Atsakingi: J. Stručkienė, K. Ostapenko, P. Purpurovič, A. Nijazova-Elsayed, J. Ignatovič

 

2. Swedbanko Finansinis žaidimas „Pasiruošk gyvenimui“

 

Laikas: 8 pamoka

Vieta: 254 kab.

Atsakinga: A. Mikelevič

Renginiai:

1. Gimtosios (rusų) kalbos olimpiada

 

Dalyvauja: 3-4 klasių mokiniai

Laikas: 2 pamoka

Vieta: 114 kab. (3 kl.), 106 kab. (4 kl.)

Atsakingos: T. Mackelo, L. Triščenko, M. Stankevič

 

2. Edukacinė pamoka „Mindaugo karūnavimas“

 

Dalyvauja: 3A klasės mokiniai

Vieta: Lietuvos nacionalinis muziejus

Atsakinga: L. Triščenko