1. Projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus mieste“
Dalyvauja: 8-10 klasių mokiniai
Laikas / Vieta: 8.50–10.20 / 138 – 8a klasė
(R. Sinkevič, A. Voroncova, N. Stundžytė)
10.40–12.10 / 148 – 8b klasė
(L. Jermolajeva, V. Litvinavičienė)
12.50–14.20 / 242 – 8c klasė (N. Stundžytė)
2. VGK posėdis „Rizikos grupės mokinių mokymosi pasiekimų ir lankomumo analizė“
Dalyvauja: VGK nariai
Pradžia: 14.30
Vieta: direktoriaus kabinetas
Atsakingos: A. Nijazova-Elsayed, L. Jankovskaja
3. Traukiniu pas Kalėdų Senelį (Anykščiai)
Dalyvauja: 3A klasės mokiniai
Atsakinga: R. Yakubova
1. Lietuvių k. pamoka „Aplikacija literatūros pamokoje “ (darbas grupėmis: aplikuosime A. de Sent Egziuperi MAŽASIS PRINCAS, kursime pasakojimą)
Dalyvauja: 7A klasės mokiniai
Laikas: 5-6 pamoka
Atsakinga: I. Fondienė
2. Naujametinė kūrybinių darbų paroda „Kalėdų Senelio namas“
Dalyvauja: PUG, 1-4 klasių mokiniai
Vieta: pradinių klasių fojė
Atsakingos: T .Mackelo, J. Pipirienė, V. Sadovskaja, N. Riabčuk
1. Informacinių technologijų viktorina
Dalyvauja: 10B klasės mokiniai
Laikas: 3 pamoka
Vieta: 220 kab.
Atsakinga: A. Nijazova-Elsayed
2. Matematikos pamoka „Proporcijos savybė“
Dalyvauja: 8A klasės mokiniai
Laikas: 5 pamoka
Vieta: 138 kab.
Atsakinga: A. Koltan
3. Žaidimas „Pats protingiausias“
Dalyvauja: 7C klasės mokiniai
Laikas: 6 pamoka
Vieta: 140 kab.
Atsakinga: D. Lisovskaja
4. Fotografijų paroda „Pažintinė-mokomoji kelionė 2021“
Atsakingas: J. Antonovas
1. Skaičiaus šventė
Dalyvauja: 5-tų klasių mokiniai
Laikas ir vieta: 2 pamoka – 5C, 285 kab.
4 pamoka – 5B, 141 kab.
Atsakinga: J. Ignatovič
2. Ekonomikos viktorina
Dalyvauja: 9-tų klasių mokiniai
Laikas ir vieta: 5 pamoka – 9C, 142 kab.
6 pamoka – 9B, 242 kab.
Atsakinga: J. Ignatovič
1. Viktorina „Kas greičiau?“
Dalyvauja: 6-tų klasių mokiniai
Laikas ir vieta: 2 pamoka – 6C, 276 kab.
4 pamoka – 6A, 177 kab.
7 pamoka – 6D, 137 kab.
Atsakinga: O. Ulevičiūtė
2. Žaidimas „Pats protingiausias“
Dalyvauja: 7-tų klasių mokiniai
Laikas ir vieta: 2 pamoka – 7B, 271 kab.
5 pamoka – 7A, 279 kab.
Atsakinga: D. Lisovskaja
3. Žaidimas „Lietaus matematika“
Dalyvauja: 8-tų klasių mokiniai
Laikas ir vieta: 2 pamoka – 8C, 241 kab.
7 pamoka – 8A, 138 kab.
Atsakinga: A. Koltan
4. Informacinių technologijų viktorina
Dalyvauja: 10A klasės mokiniai
Laikas: 4 pamoka
Vieta: 220 kab.
Atsakinga: A. Nijazova-Elsayed
5. Paroda „Žiemos nuotaika“
Vieta: prie mokytojų kambario
Atsakinga: N. Riabčuk
1. Mokyklos vidaus įsivertinimo grupės susirinkimas
Dalyvauja: J. Ignatovič, A. Butnorienė, O. Gric, T. Mackelo
Pradžia: 11.25
Vieta: direktoriaus kabinetas
Atsakingos: A. Nijazova-Elsayed, J. Stručkienė
2. Lituanistų metodinio būrelio susirinkimas (aptarti su užsieniečiais mokiniais kylančių problemų ir klausimų)
Dalyvauja: metodinės grupės nariai
Pradžia: 12.30
Atsakingos: I. Bačinskienė
3. Rusų k. pamoka-konferencija „Knygos, kurias skaitome mes“ (Akunin, Gluchovskij, Nabokov, Orvel, Stivenson, šiuolaikiniai detektyvai)
Dalyvauja: 9B klasės mokiniai
Laikas: 5 pamoka
Vieta: 242 kab.
Atsakingos: N. Kirilova
4. Ekonomikos viktorina
Dalyvauja: 9A klasės mokiniai
Laikas: 7 pamoka
Vieta: 284 kab.
Atsakingos: J. Ignatovič