Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Renginiai:

1. PUPP Gimtoji (rusų) kalba (žodžiu)

 

Dalyvauja: 10-tų klasių mokiniai

Laikas: 9.00 - 14.00

Vieta: 147 kab.

Atsakingi: I. Prosniakovas, N. Kirilova, L. Jermolajeva, S. Tretjakova

 

2. Atvira matematikos pamoka „Erdvinės figūros“

 

Dalyvauja: 8A klasės mokiniai

Laikas: 3 pamoka

Vieta: 137 kab.

Atsakingi: A. Mikelevič

 

3. Edukacinė pamoka už mokyklos ribų „Seniausieji Lietuvos žaislai“

 

Dalyvauja: 2V klasės mokiniai

Laikas: 11.00 - 13.30

Vieta: Žaislų muziejus

Atsakingi: T. Mackelo

Renginiai:

1. Atvira pamoka-renginys „Spalvotos vaikystės pasakos“

 

Dalyvauja: 5V klasės mokiniai

Laikas: 1 pamoka

Vieta: 279 kab.

Atsakinga: A. Butnorienė

 

2. Spektaklio „Vaistai nuo godumo“ peržiūra

 

Dalyvauja: 2G, 3V, 4A ir 4V klasių mokiniai

Laikas: 10.00 - 11.00

Vieta: Moksleivių rūmai

 

3. Matematikos ir informacinių technologijų integruota pamoka „Lygčių sistemų sprendimas grafiniu būdu“

 

Dalyvauja: 10A klasės mokiniai

Laikas: 4 pamoka

Vieta: 254 kab.

Atsakinga: A. Nijazova-Elsayed, D. Lisovskaja

Atvira integruota rusų kalbos ir geografijos pamoka „Metafora E. Asadovo eilėraštyje „Ledinė baladė“

Dalyvauja: 6V klasės mokiniai

Laikas: 6 pamoka

Vieta: 247 kab.

Atsakingos: S. Smirnova, I. Maslak

Atvira fizikos pamoka-praktinis darbas „Nuožulniosios plokštumos naudingumo koeficiento nustatymas“

Dalyvauja: 8A klasės mokiniai

Laikas: 4 pamoka

Vieta: 243 kab.

Atsakinga: T. Zubova

Renginiai:

1. Bandomasis lietuvių kalbos PUPP

 

Dalyvauja: 10-tų klasių mokiniai

Laikas: 9.00 - 13.30

Vieta: 247 kab., 250 kab.

Atsakingos: L. Kobrina, A. Lesauskienė, N. Stundžytė, J. Kudirkienė, O. Jankauskaitė

 

2. Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2019“

 

Dalyvauja: 3-10 klasių mokiniai

Laikas: 2-3 pamoka

Vieta: 136 kab., 137 kab., 138 kab., 140 kab.

Atsakinga: A. Mikelevič

 

3. Mokinių priėmimo į mokyklą komisijos sudarymas ir komisijos darbo tvarkos aprašo korekcija

 

Pradžia: 11.25

Atsakingos: J. Stručkienė, L. Kobrina, A. Veršilo, T. Gvozdova

Renginiai:

1. Vaikų, demonstruojančių elgesio ir drausmės sunkumus, sistemos pristatymas Vaiko gerovės komisijai

 

Pradžia: 8.00

Vieta: 238 kab.

Atsakingi: N. Serova, VGK nariai

 

2. „Literatūrinis Vilnius“ pagal A. Kuprino apysaką „Granatų apyrankė“

 

Dalyvauja: 10A klasės mokiniai

Laikas: 2 pamoka

Vieta: 147 kab.

Atsakinga: N. Kirilova

 

3. Atvira lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „A. Baranausko poema „Anykščių šilelis“: teksto skaitymas ir suvokimas“

 

Dalyvauja: 6V klasės mokiniai

Laikas: 3 pamoka

Vieta: 281 kab.

Atsakingas: A. Paragys