Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

LIK „Linksmoji dažnutė“

Tęstinis projektas „Liaudies menas – tautos dvasios išraiška“

 

Dalyvauja: 4 klasių mokiniai

Laikas: 12.50

Atsakingi: N. Grudzinskienė, I. Gurejeva, L. Triščenko, S. Chizovec, T. Mackelo, I. Grigorjeva, M. Presnova

Renginiai:

1. Mokyklos teatralizuotas poezijos, prozos kūrinių, dainų konkursas – festivalis „Linksmos istorijos“

 

Dalyvauja: 1-4 klasių mokiniai

Laikas: 5, 6 pamoka

Vieta: aktų salė

Atsakingi: L. Kobrina, T. Mackelo, N. Grudzinskienė, M. Presnova, 1-4 kl. mokytojos

 

2. „Sveikata – Aš – visuomenė“ Bendras VšĮ „Kartu mes galim“ ir 7 klasių projektas

 

Dalyvauja: 7 klasių mokiniai

Laikas: 

7A - 1, 2 pamoka

7B - 3, 4 pamoka

7V - 5, 6 pamoka

Vieta: 

1, 3, 5 pamokos - 171 kab.

2, 4, 6 pamokos - mokyklos sporto salėje

Atsakingi: S. Butautienė, A. Nijazova – Elsayed, 7 klasių vadovai

Renginiai:

1. Edukacinė pamoka Lietuvos pinigų muziejuje

 

Dalyvauja: 5A klasės mokiniai

Pradžia: 10.00

Atsakinga: D. Lisovskaja

 

2. Rusų kalbos (gimtosios) dalykinės savaitės renginys:

    Poetinė kompozicija „Rudens motyvai“

 

Dalyvauja: 6B klasės mokiniai

Pradžia: 12.00

Atsakingi: I. Maslak, rusų kalbos mokytojai

Renginiai:

1. Rusų kalbos (gimtosios) dalykinės savaitės renginys:

Integruota pamoka 8B klasėje „Dailė, muzika, literatūra. Skaros reikšmė moters gyvenime“

 

Dalyvauja: 8B klasės mokiniai

Vieta: 147 kab.

Atsakingi: N. Kirilova

 

2. Tarptautinė nerūkymo dienaAkcija „Saldainis vietoje cigaretės“

 

Atsakingi: VGK nariai

Renginiai:

1. Edukacinė pamoka Lietuvos pinigų muziejuje

 

Dalyvauja: 5B klasės mokiniai

Pradžia: 10.00

Atsakinga: L. Tynčenko

 

2. Konkursas „Diktanto meistras“ 

 

Dalyvauja: 3-4 kl. mokiniai

Pradžia: 2 pamoka

Atsakingi: T. Mackelo, 3-4 kl. mokytojai

 

3. Rusų kalbos (gimtosios) dalykinės savaitės renginys:

    Skaitovų konkursas „Skaitau mylimiausias eiles...“ 

 

Dalyvauja: 5-10 kl. mokiniai

Laikas: 7-8 pamoka

Vieta: 146 kab.

Atsakingi: I. Prosniakovas, L. Jermolajeva, I. Maslak, N.Kirilova

Renginiai:

1. Rusų kalbos (gimtosios) delykinės savaitės renginys:

     Vertėjų konkursas

 

Dalyvauja: 8 – 10 klasių mokiniai

Laikas: 14.30

Vieta: 147 kab.

Atsakingi: N. Kirilova, visi rusų kalbos mokytojai

 

2. Antinikotininis klubas 2016-2017

Dalyvauja: 7B klasės mokiniai

Laikas: 15.25

Vieta: 171 kab.

Atsakingi: L. Kobrina, A. Pilkionienė, A. Nijazova – Elsayed, D. Zdanevičienė