Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Renginiai:

1. Istorijos ir geografijos mokytojų praktinės veiklos aptarimas

 

Dalyvauja: Geografijos ir istorijos mokytojai

Laikas: 12.20

Vieta: 138 kab.

Atsakingos: L. Tynčenko,S. Butautienė

 

2. Intelektualus žaidimas „Myliu matematiką“

   Tiksliųjų mokslų dalykinės savaitės renginys

 

Dalyvauja:  7 klasių mokiniai

Laikas: 13.45-14.30

Vieta: 171 kab.

Atsakingos: A. Nijazova-Elsayed, A. Koltan

 

3. Matematikos viktorina 

   Tiksliųjų mokslų dalykinės savaitės renginys

 

Dalyvauja:  8 klasių mokiniai

Laikas: 14.40 - 15.25

Vieta: 171 kab.

Atsakingos: D. Lisovskaja, A. Mikelevič

Renginiai:

1. Atvira matematikos pamoka

   Tiksliųjų mokslų dalykinės savaitės renginys

 

Dalyvauja: 4A klasės mokiniai

Laikas: 10.40 - 11.30

Vieta: 106 kab.

Atsakinga: L. Triščenko

 

2. Šaškių ekspres turas

    Tiksliųjų mokslų dalykinės savaitės renginys

 

Laikas: 11.45 - 12.30

Vieta: Koridorius prie matematikos kabinetų

Atsakinga: A. Mikelevič

 

3. Lietuvių kalbos mokytojų, dirbančių su mokiniais užsieniečiais, pasitarimas

 

Laikas: 12.30 - 12.45

Vieta: 238 kab.

Atsakingi: S. Butautienė, H. Prosniakova,L. Jankovskaja

 

4. Intelektualus žaidimas „Matematinis mūšis“

    Tiksliųjų mokslų dalykinės savaitės renginys

 

Dalyvauja: 5 klasių mokiniai

Laikas: 12.50 - 13.35

Vieta: 171 kab.

Atsakingi: L. Tynčenko, D. Lisovskaja

 

5. Matematinis žaidimas „Jūrų mūšis“

    Tiksliųjų mokslų dalykinės savaitės renginys

 

Dalyvauja: 6 klasių mokiniai

Laikas: 13.45 - 14.30

Vieta: 171 kab.

Atsakingi: J. Ignatovič, A. Mikelevič

 

6. Atvira chemijos pamoka

 

Dalyvauja: 10A klasės mokiniai

Laikas: 13.45 - 14.30

Atsakinga: V. Mardosienė

 

Tiksliųjų mokslų dalykinės savaitės renginiai:

1. „Sėkmės pamoka“, veda  LR seimo narė  Aušra Maldeikienė

 

Dalyvauja:  9-10 klasių mokiniai

Laikas: 10.40 - 11.30

Vieta: 171 kab.

Atsakingi: L. Tynčenko, L. Kobrina, D. Lisovskaja

 

2. Susitikimas su LR semo nare Aušra Maldeikiene

 

Dalyvauja: I. Prosniakovas, L. Tynčenko, S. Butautienė, L. Kobrina, I. Grigorieva, A. Mikelevič, D. Lisovskaja

Laikas: 11.45

Vieta: Direktoriaus kabinetas

Fizikos olimpiada

Mokyklinis turas

 

Dalyvauja: 7-10 klasių mokiniai

Laikas: 10.00 - 12.00

Vieta: 243 kab.

Atsakingi: S. Rosova

Vilniaus m. pradinių klasių konkursas „Linksmos istorijos“

Dalyvauja: mokyklinio turo nugalėtojai

Laikas: 13.00

Vieta: S. Kovalevskajos progimnazija

Atsakingi: V. Sadovskaja, M. Presnova

Antinikotininis klubas 2016-2017

Dalyvauja: 7B klasės mokiniai

Laikas: 15.25

Vieta: 171 kab.

Atsakingi: L. Kobrina, A. Pilkionienė, A. Nijazova – Elsayed, D. Zdanevičienė