Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Renginiai:

1. Lietuvių kalbos (valstybinės) olimpiada

 

Dalyvauja: 2-5 klasės                 Dalyvauja: 6-10 klasės

Laikas: 5 pamoka                    Laikas: 6-7 pamoka

Atsakingos: R. Tichonova, lietuvių kabos metodinė grupė

 

2. „Antinikotinio klubo 2016/2017“ 7 užsiėmimas

 

Dalyvauja: 7B klasės mokiniai

Laikas: 15.25

Vieta: 142 kab.

Atsakingos: L. Kobrina, A. Pilkionienė, A. Nijazova-Elsayed

Pradinių klasių mokinių skaitovų konkursas „Ir knyga mane augina“

Dalyvauja: 1-2 kl. mokiniai        Dalyvauja: 3-4 kl. mokiniai

Laikas: 4 pamoka                       Laikas: 5 pamoka

Vieta: 171 kab.

Atsakingos: R. Tichonova, O. Valentienė, D. Mickevičienė, D. Neseckienė, O. Jankauskaitė, J. Kudirkienė

Projektas „Surask kelią į sėkmingą mokymą“

Tema: „Individualaus ir diferencijuoto mokymo principų taikymas pamokose ir skiriant namų darbus“

 

Laikas: 8.00

Vieta: 171 kab.

Atsakingos: A. Veršilo, I. Maslak, A. Koltan

Anglų kalbos olimpiada

Dalyvauja: 3-5 klasės                 Dalyvauja: 6-10 klasės

Laikas: 5-6 pamoka                    Laikas: 7-8 pamoka

Vieta: 290 kab., 291 kab.           Vieta: 292 kab., 274 kab.

Atsakingos: I. Miler, anglų kabos mokytojos

Renginiai:

1. Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

 

Pradžia: 8.00

Atsakingi: N. Stundžytė, L. Kobrina, S. Aleinikovas

 

2. Supažindinimas su PUPP organizavimo ir vykdymo instrukcijomis

 

Dalyvauja: 10 klasės mokiniai

Laikas: 3 pamoka

Vieta: 171 kab.

Atsakingos: L. Tynčenko, J. Ignatovič

 

3. Istorijos olimpiada

 

Dalyvauja: 8-10 klasių mokiniai

Laikas: 6-7 pamoka

Vieta: 141 kab.

Atsakingos: N. Ivanova, B. Kozlov

Renginiai:

1. Jaunųjų matematikų olimpiada 1-4 klasėse

 

Dalyvauja: 1-4 klasių mokiniai

Atsakingos: Pradinių klasių mokytojos

 

2. Bandomasis lietuvių kalbos PUPP patikrinimas

 

Dalyvauja: 10 klasės mokiniai

Laikas: 3-6 pamoka

Atsakingos: A. Lesauskienė, N. Stundžytė