Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Renginiai:

1. PUPP. Matematika

 

Dalyvauja – 10 klasių mokiniai

Laikas – 9.00 – 11.00

Vieta – 136 kab., 137 kab., 138 kab., 140 kab.

Atsakingos – L. Kobrina, A. Mikelevič

 

2. Integruota pamoka „Aš ir gamta“

 

Dalyvauja – 4A klasės mokiniai

Laikas – 10.00 - 13.00

Vieta – Bernardinių sodas

Atsakinga – V. Kovger

 

3.  Edukacinė išvyka „Saugaus eismo klasė“

 

Dalyvauja – PUG(a), PUG(b) klasių mokiniai

Pradžia – 10.00

Vieta – Lietuvos policija

Atsakingos – T. Levina, G. Poniadiožina

 

4. Edukacinė išvyka į Dargužių amatų centrą

 

Dalyvauja – 2G ir 3A klasių mokiniai

Atsakingos – I. Grigorieva, I. Šaranova

 

5. Piešinių konkursas ant asfalto „Vasaros svajonės“

 

Dalyvauja – 3G klasės mokiniai

Atsakinga – M. Stankevič

 

6. Integruota pamoka „Ko išmokome 1-oje klasėje“

 

Dalyvauja – 1V klasės mokiniai

Laikas – 5 pamoka

Atsakinga – V. Sadovskaja

 

7. Integruota pamoka „Vilnius – kultūros židinys“

 

Dalyvauja – 8B klasės mokiniai

Laikas – 12.30 - 16.00

Atsakingi – D. Tučkovskij, J. Ignatovič

 

8. Mokinių priėmimo į mokyklą komisijos 1 posėdis

 

Pradžia – 13.45

Vieta – 240 kab.

Atsakinga – J. Stručkienė, komisijos nariai

Edukacinė išvyka į SEB banką

Dalyvauja – 4V klasės mokiniai

Pradžia 10.00

Asakinga – J. Pipirienė

Ekologinio ugdymo projekto pristatymas: pamoka gamtoje „Gamtos spalvos“

Dalyvauja – 2G, 3V, 4A klasių mokinai

Laikas – 2 pamoka

Atsakingos – I. Grigorieva, A. Ranceva, V. Kovger

Renginiai:

1. Mokinių, atvykusių iš užsienio, lietuvių kalbos išlyginamojo kurso (II-ieji mokymosi metai) įskaita

 

Laikas – 8.00 - 8.45

Vieta – 142 kab.

Atsakingos – J. Stručkienė, O. Jankauskaitė, L. Jankovskaja

 

2. PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ. 4 klasės

 

Pradžia – 10.00

Vieta – aktų salė

Atsakingi – mokyklos administracija, klasių vadovai

 

3. Ekskursija į Indėnų kaimą

 

Dalyvauja – 4b klasės mokniai

Atsakinga – J. Semenovič

 

4. Respublikinis „Spelling Bee“ konkursas

 

Dalyvauja – D. Olechnovič (9a)

Atsakinga – I. Miler

Renginiai:

1. NMPP rezultatų pirminė analizė

 

Pradžia – 8.00

Vieta – 171 kab.

Atsakinga – J. Stručkienė

 

2. Mokinių, atvykusių iš užsienio, lietuvių kalbos išlyginamojo kurso (I-ieji mokymosi metai) įskaita

 

Laikas – 8.00 - 8.45

Vieta – 284 kab.

Atsakinga – A. Stogienė, D. Ponomarenko, A. Paulaiskaitė

 

3. Ekskursija į Indėnų kaimą

 

Dalyvauja – 4a klasės mokiniai

Laikas – 10.00 - 16.00

Atsakinga – V. Kovger

Edukacinis užsiėmimas „Liaudies pasakos lėlių teatre“

Kultūros pasas. 

 

Dalyvauja – 2v klasės mokiniai

Vieta – Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Atsakinga – T. Mackelo