1. Metodinės tarybos susirinkimas
Dalyvauja: metodinės tarybos nariai
Pradžia: 9:00
Vieta: Teams
Atsakinga: L. Kobrina
2. Mokyklos pedagogų susirinkimas
Dalyvauja: visi mokytojai
Pradžia: 11:00
Vieta: Teams
Atsakinga: L. Kobrina
1. Seminaras lietuvių k. mokytojams „Geros pamokos principai“
Dalyvauja: lietuvių kalbos mokytojai
Laikas: 10:00-11:30
Vieta: Teams
Atsakinga: A. Lesauskienė
2. Rusų k., istorijos, dorinio ugdymo metodinio būrelio posėdis „Metodinės naujovės“
Dalyvauja: rusų kalbos, istorijos ir dorinio ugdymo mokytojai
Laikas: 11:00
Vieta: Teams
Atsakinga: N. Kirilova
3. Projekto „Kokybės krepšelis“ mokytojų kvalifikacijos tobulinimas „Mokymosi bendradarbiaujant strategijos diegimas mokykloje“
Dalyvauja: 30 mokytojų ir specialistų (sąrašas TAMO)
Laikas: 12:00-16:00
Vieta: Teams
Atsakingi: L. Kobrina, J. Stručkienė, V. Bacys, V. Veserckienė
4. Anglų k. metodinės grupės posėdis
Dalyvauja: anglų kalbos mokytojai
Laikas: 12:00
Vieta: Teams
Atsakinga: I. Jerofejeva
1. Projekto „Kokybės krepšelis“ mokytojų kvalifikacijos tobulinimas „Mokymosi bendradarbiaujant strategijos diegimas mokykloje“
Dalyvauja: 30 mokytojų ir specialistų (sąrašas TAMO)
Laikas: 10:00-15:00
Vieta: aktų salė
Atsakingi: L. Kobrina, J. Stručkienė, V. Bacys, V. Veserckienė
1. Projektas „Demokratinio ugdymo principais grįstų praktikų įdiegimas Lietuvoje“. Svečiuose Demokratinės mokyklos atstovai
Dalyvauja: pradinio ugdymo mokytojai
Laikas: 10:00-12:00
Vieta: 229 kab.
Atsakingos: J. Stručkienė, T. Mackelo, V. Sadovskaja
2. Dalyvavimas nuotoliniame kvalifikacijos tobulinimo seminare „Klasės vadovas – asmenybės ir bendruomenės ugdytojas“
Dalyvauja: A. Butnorienė, A. Ranceva
Pradžia: 13:30
1. Projekto „Kokybės krepšelis“ darbo grupės susitikimas: tarpinių projekto rezultatų aptarimas ir įsivertinimas
Dalyvauja: darbo grupė
Laikas: 9:00-9:45
Vieta: Teams
Atsakingos: L. Kobrina, J. Stručkienė
2. VGK susirinkimas
Dalyvauja: VGK nariai
Laikas: 10:00-11:30
Vieta: Teams
Atsakingos: A. Nijazova-Elsayed
3. Klasių vadovų susirinkimas
Dalyvauja: klasių vadovai
Laikas: 12:00-13:30
Vieta: Teams
Atsakingos: A. Nijazova-Elsayed, J. Ignatovič
1. Penktokų „krikštynos“
Dalyvauja: 5-tų klasių mokiniai
Laikas: 5 pamoka
Vieta: aktų salė
Atsakingi: 5 kl. vadovai, B. Kozlov, choreografijos ir muzikos mokytojai
2. Išvyka į Dargužių amatų centrą, edukacinės programos „Kaip duonelė atsiranda“, „Baltas močiutės sūris“, „Kas avilyje gyvena?“
Dalyvauja: 3a ir 3c klasių mokiniai
Vieta: Dargužiai, Varėnos r.
Atsakingi: R. Yakubova, J. Pipirienė