1. Naujametė pasaka
Dalyvauja: 3–5 klasių mokiniai
Laikas: 10.00 – 3-ios klasės
12.00 – 4-os klasės
14.00 – 5-os klasės
Vieta: aktų salė
Atsakingi: N. Grudzinskienė, M. Presnova, I. Gurejeva, K. Ostapenko, P. Purpurovič
2. Fizikos 1 turo olimpiada
Dalyvauja: 8-10 klasių mokiniai
Atsakinga: T. Zubova
3. Išvyka į Rusų dramos teatrą
Dalyvayja: 2B klasės mokiniai
Atsakinga: T. Ustinovič
1. Naujametė pasaka
Dalyvauja: PUG, 1–2 klasių mokiniai
Laikas: 10.00 – PUG
12.00 – 1-os klasės
14.00 – 2-os klasės
Vieta: aktų salė
Atsakingi: N. Grudzinskienė, M. Presnova, I. Gurejeva, K. Ostapenko, P. Purpurovič
2. Chemijos 1 turo olimpiada
Dalyvauja: 8-10 klasių mokiniai
Atsakinga: V. Agafonova
1. Atestacijos komisijos posėdis
Dalyvauja: V. Antanavičiūtė, T. Mackelo, J. Tarakanovas, T. Zubova
Atestuojasi: J. Ignatovič, R. Sinkevič
Laikas: 11.25; 12.30
Vieta: direktoriaus kabinetas
Atsakingos: L. Kobrina, A. Lesauskienė, A. Nijazova-Elsayed
2. Biologijos 1 turo olimpiada
Dalyvauja: 7-10 klasių mokiniai
Atsakinga: S. Kanapickienė
1. Kultūros paso renginys „Druskos kelias: nuo seniausių iki šių laikų“
Dalyvauja: 2a klasės mokiniai
Laikas: 9.20–10.35
Vieta: 105 kab.
Atsakinga: I. Šaranova
2. Naujametinis spektaklis „Bildukas“. Charkovo lėlių teatras
Dalyvauja: PUG a ir PUG b mokiniai
Pradžia: 12.00
Atsakingos: T. Levina, G. Ponadiožina
3. Išvyka į Rusų dramos teatrą. Spektaklio „Kai aš užaugsiu“ peržiūra
Dalyvauja: 4a ir 4b klasių mokiniai
Atsakingos: A. Jankovskaja, J. Semenovič
1. 5-tų klasių mokinių mokymosi stilių pristatymas
Dalyvauja: mokytojai, dirbantys 5-ose klasėse
Pradžia: 8.00
Vieta: Aktų salė
Atsakinga: N. Serova
2. Matematikos pamoka „Grafikų transformacija“
Dalyvauja: 10b klasės mokiniai
Laikas: 4 pamoka
Vieta: 146
Atsakinga: D. Lisovskaja
1. Matematikos pamoka „Trupmenų su skirtingais vardikliais sudėtis ir atimtis“
Dalyvauja: 6c klasės mokiniai
Laikas: 1 pamoka
Vieta: 276
Atsakinga: O. Ulevičiūtė
2. Projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus mieste“
Dalyvauja: 8-10 klasių mokiniai
Laikas / Vieta: 8.50–10.20 / Aktų salė – 9a, 9b klasė (T. Zubova)
10.40–12.10 / 142 – 9c klasė
(D. Ponomarenko, N. Stundžytė)
12.50–14.20 / Aktų salė – 10a, 10b klasė
(V. Antanavičiūtė, R. Lipnevič)