Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Renginiai:

1. Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

 

Pradžia: 8.00

Atsakingi: L. Kobrina, N. Stundžytė, S. Aleinikovas

 

2.  Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapas

 

Dalyvauja: V. Ceiko (10a), E. Macel (10a), A. Vankova (10a), D. Olechnovič (9a), P. Kisel (9b), O. Vištorskis (9b)

Pradžia: 9.00

Vieta: Vilniaus Naujininkų mokykla

Atsakinga: V. Agafonova

 

3. Stačiatikių Kalėdos. „Kalėdinės istorijos“

 

Dalyvauja: 2-3 klasių mokiniai

Pradžia: 5 pamoka

Vieta: aktų salė

Atsakingi: N. Grudzinskienė, V. Nikulin, A. Voroncova, 2-3 klasių vadovai

Laisvės gynėjų dienos minėjimas „Laisvės liepsna“

informacinių stendų apipavidalinimas

 

Dalyvauja: 4B klasės mokiniai

Laikas: 2 pamoka

Vieta: mokyklos fojė

Atsakinga: A. Butnorienė

 

 

Renginiai:

1. Neformalaus ugdymo diena – „Šeimos diena“ (Stačiatikių Kalėdos)

 

Dalyvauja: PUG-4 klasių mokiniai

Laikas: 10.00 - 12.00

Vieta: aktų salė

Atsakingi: L.Kobrina, S. Butautienė, klasės vadovai, mokytojai dalykininkai

 

2. Tarptautinis projektas „Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“. Integruotos istorijos,etikos, lietuvių kalbos ir IT pamokos

 

Dalyvauja: 9B klasės mokiniai

Laikas: 3 pamoka

Atsakingi: B. Kozlov, D. Tučkovskij, R. Sinkevič

Renginiai:

1. Future live interaktyvi nuotykių ir pramogų paroda

 

Dalyvauja: 2V klasės mokiniai

Laikas: 10.30 - 14.00

Vieta: už mokyklos ribų

Atsakinga: T. Mackelo

 

2. Susitikimas su istorinių vaidmenų kūrimo žaidimo klubu

 

Dalyvauja: 8-10 klasių mokiniai

Laikas: 6-7 pamoka

Vieta: aktų salė

Atsakingi: B. Kozlov, P. Purpurovič, K.Ostapenko

 

3. Integruota pamoka Operos ir baleto teatre

 

Dalyvauja: 4a klasės mokiniai

Pradžia: 16.00

Vieta: už mokyklos ribų

Atsakinga: V Kovger

Renginiai:

1. 5-tų klasių mokymosi stilių nustatymo pristatymas. Mokytojų, dirbančių 5-ose klasėse, bendravimo veiklos stebėjimas ir įvertinimas.

 

Dalyvauja: 5-tų klasių vadovai, mokytojai dalykininkai

Pradžia: 9.00

Atsakingos: S. Butautienė, L. Kobrina, N. Serova

 

2. Civilinės saugos apmokymai darbuotojams

 

Dalyvauja: visi mokyklos darbuotojai

Pradžia: 10.00

Vieta: aktų salė

Atsakingi: I. Prosniakovas, S. Aleinikovas

Mokytojų, dirbančių toje pačioje klasėje, bendravimo veiklos stebėjimas ir įvertinimas

Gabių mokinių krūvio optimizavimas

 

Dalyvauja: klasių vadovai, mokytojai dalykininkai

Laikas: 9.00 - 9.30 pradinė mokykla

             9.30 - 9.45 6 kl.

             9.45 - 10.00 7 kl.

           10.00 - 10.15 8 kl.

           10.15 - 10.30 9 kl.

           10.30 - 10.45 10 kl.

Vieta: 171 kab.

Atsakingos: L. Kobrina, S. Butautienė